Regulamin

1. Korzystanie z usług internetowych Antykwariatu Kamiński oznacza akceptację poniższego regulaminu.

2. Ceny oferowanych przedmiotów są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich, a opisy i zdjęcia produktów prezentują ich stan faktyczny.

3. Warunkiem złożenia zamówienia internetowego jest poprawne udostępnienie wszystkich danych wymaganych w formularzu zamówienia.

4. Podane przez Kupującego w formularzu zamówienia dane osobowe są wykorzystywane jedynie do realizacji zamówienia i są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity - Dz. U. nr 101/2002, poz. 928). W każdej chwili Kupującemu przysługuje prawo wglądu i poprawiania w/w danych.

5. Wysyłka przedmiotów prowadzona jest w imieniu klienta, który wyrażając na to zgodę, przekazuje tym samym sprzedawcy pełnomocnictwo do zawarcia w jego imieniu umowy z Pocztą Polską lub inną firmą kurierską.

6. Antykwariat potwierdza zamówienie drogą elektroniczną w ciągu 24 h, wysyłając wiadomość na podany w zamówieniu adres e-mail.

7. Zamówienie realizowane jest w ciągu dwóch dni roboczych, licząc od dnia zaksięgowania płatności na rachunku bankowym.

8.  Wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Antykwariat wysyła zakupione pozycje za pośrednictwem Poczty Polskiej - list polecony ekonomiczny lub paczka ekonomiczna. W przypadku wysyłki za granicę, wybrania przez Kupującego innego operatora lub opcji priorytetowej koszt wysyłki jest ustalany indywidualnie.

9. Ze względu na fakt sprzedaży przedmiotów występujących zazwyczaj w pojedynczych egzemplarzach, Antykwariat zastrzega sobie prawo do realizacji zamówień według kolejności ich złożenia.

10. Przedmioty zamówione przez Kupującego wysyłane są na adres wskazany w formularzu zamówienia za pośrednictwem Poczty Polskiej: listem ekonomicznym oraz paczką ekonomiczną. 

 

11. Zamówione pozycje można odebrać w siedzibie Antykwariatu w dni powszednie w godz. 9-17 (w soboty godz. 10.30-15) po wcześniejszym powiadomieniu. Należność można uregulować w formie przedpłaty na konto albo gotówką przy odbiorze.

12. Za zamówione towary Klient dokonuje płatności w formie wpłaty bądź przelewu na rachunek bankowy:

 

Antykwariat Kamiński ul. św. Jana 3 31-017 Kraków

nr konta: mBank 92 1140 2004 0000 3802 7966 1634

 

13. W przypadku nieotrzymania należności w terminie 7 dni od daty złożenia zamówienia, zamówienie zostaje anulowane.

14. W przypadku instytucji publicznych istnieje możliwość wysyłki towaru wraz z fakturą określającą 14-dniowy termin płatności (licząc od dnia otrzymania przesyłki).

15. Kupującemu przysługuje prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki; rezygnacja z towaru po dłuższym okresie nie będzie przyjęta. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi. Do zwracanego produktu należy dołączyć paragon oraz numer konta bankowego, na które ma zostać przelana kwota. Towar należy odesłać przesyłką rejestrowaną (poleconą) na koszt własny, na adres Antykwariatu.